Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w sobotę w towarzyskim meczu z Macedonią Północną 1:2. Spotkanie rozegrano na stadionie im. Braci Czachorów w Radomiu, a jedynego gola dla biało-czerwonych strzelił Karol Borys.

Reprezentacja Polski

Podopieczni Adama Majewskiego pomimo dobrej gry w pierwszej połowie, do szatni zeszli z wynikiem 0:1. W 44. minucie bramkę dla Macedonii zdobył Mario Ilievski, który pokonał debiutującego w kadrze U-21 Jakuba Mądrzyka. Po zmianie stron, w bramce biało-czerwonych pojawił się Oliwer Zych, niestety dla młodego bramkarza Puszczy, swój debiut nie może zaliczyć do udanych.  Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy, podanie Maksymiliana Pingota przeciął Luka Stankovski i podwyższył prowadzenie. Niestety nasz golkiper powołany na Euro 2024 doznał kontuzji i w 57. minucie zmienił go Sławomir Abramowicz. Honor gospodarzy w końcówce spotkania uratował młodziutki 17-letni Karol Borys. Do remisu zabrakło naprawdę niewiele, bo w 89. minucie Antoni Kozubal po świetnej akcji zespołu, trafił w słupek.